+48 502 661 681
biuro[at]mediarestart.pl

Okienka do kalendarzy

OKIENKA DO KALENDARZY

okienka do kalendarzyOferujemy okienka do kalendarzy trójdzielnych, wykonane z wysokiej jakości folii pvc, w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów. Jako dystrybutor producenta gwarantujemy atrakcyjne ceny i dostępność.

Przy zamówieniach prosimy o podanie: rodzaju ramki, rodzaju zapięcia, koloru, szerokości kalendarza oraz zamawianej ilości.

Kolory standardowe okienek do kalendarzy

okienko do kalendarzybiały

okienko do kalendarzyżółty

okienko do kalendarzyczerwony

okienko do kalendarzypomarańczowy

okienko do kalendarzyszary

okienko do kalendarzyzielony

okienko do kalendarzyniebieski

okienko do kalendarzyczarny

Do wyboru trzy rodzaje ramek:

Przewlekane przez pasek: najpopularniejszy typ ramki, pasek przechodzi przez nacięcia sztancowane na bokach ramki, zapewnia to elegancki wygląd, płaskie przyleganie do kalendarium, łatwość operowania okienkiem w celu zmiany daty, i pewność montażu.

okienka do kalendarzyNakładane na pasek: okienko montujemy na pasek poprzez dwa zagięcia w poziomej płaszczyźnie ramki. Dziś rzadziej stosowane choć nadal używane przez wielu producentów kalendarzy.

okienka do kalendarzyNadrukowane: okienko wykonujemy z przezroczystej folii na, której nadrukowany jest kształt okienka. Okienka te możemy zadrukować według dowolnego projektu wybranego przez Klienta.

Trzy sposoby montażu paska na kalendarz:

Z gumką recepturką: okienko montujemy przy użyciu gumki recepturki. Pasek wraz z gumką dobierany jest indywidualnie pod zadaną przez Klienta szerokość kalendarza.

okienka do kalendarzy - gumka tekstylnaZ tekstylną gumką: montaż  podobny jak w okienkach z gumką recepturką. Tekstylna gumka zakończona jest dwoma metalowymi skuwkami.

Bezgumkowe: paski wykonujemy z grubszej i sztywniejszej folii. Pasek montujemy ma kalendarz poprzez nacięcia na jego końcach. Możliwy jest montaż zarówno na plecki jak i na kalendarium kalendarza. Ten typ paska z okienkiem produkowany jest pod konkretny zlecony wymiar.