Okienka do kalendarzy trójdzielnych

Okienka do kalendarzy trójdzielnych znajdujące się w naszej ofercie produkowane są w wysokogatunkowej folii PVC i oferowane w 39 różnych rozmiarach. Nasze moce produkcyjne pozwalają na realizację zleceń w zaledwie kilka dni roboczych. Większość popularnych rodzaji ramek i rozmiarów jest dostępne w sezonie kalendarzowym w zasadzie „od ręki”.

okienka do kalendarzy - przewlekane

Przewlekane przez pasek: najpopularniejszy typ ramki, pasek przechodzi przez nacięcia sztancowane na bokach ramki, zapewnia to elegancki wygląd, płaskie przyleganie do kalendarium, łatwość operowania okienkiem w celu zmiany daty, i pewność montażu.

okienka do kalendarzy - nakładane

Nakładane na pasek: okienko montujemy na pasek poprzez dwa zagięcia w poziomej płaszczyźnie ramki. Dziś rzadziej stosowane choć nadal używane przez wielu producentów kalendarzy.

okienka do kalendarzy - nadrukowane

Nadrukowane: okienko wykonujemy z przezroczystej folii na, której nadrukowany jest kształt okienka. Okienka te możemy zadrukować według dowolnego projektu wybranego przez Klienta.

Trzy sposoby montażu paska na kalendarz

Z gumką recepturką: okienko montujemy przy użyciu gumki recepturki. Pasek wraz z gumką dobierany jest indywidualnie pod zadaną przez Klienta szerokość kalendarza.

Z tekstylną gumką: montaż  podobny jak w okienkach z gumką recepturką. Tekstylna gumka zakończona jest dwoma metalowymi skuwkami.

Zapięcie bezgumkowe do okienek do kalendarzy trójdzielnych

Bezgumkowe: paski wykonujemy z grubszej i sztywniejszej folii. Pasek montujemy ma kalendarz poprzez nacięcia na jego końcach. Możliwy jest montaż zarówno na plecki jak i na kalendarium kalendarza. Ten typ paska z okienkiem produkowany jest pod konkretny zlecony wymiar.

Okienka do kalendarzy - kolory standardowe

Ramka do okienka do kalendarzy - biała
biały
Ramka do okienka do kalendarzy - żółta
żółty
okienka do kalendarzy - czerwone
czerwony
okienko do kalendarzy - pomarańczowe
pomarańczowy
Ramka do okienka do kalendarzy - szare
szary
okienka do kalendarzy - zielone
zielony
okienko do kalendarzy - niebieskie
niebieski
okienko do kalendarzy - czarny
czarny