Wobblery aluminiowe - Media Restart

WOBBLERY ALUMINIOWE

WOBBLERY ALUMINIOWE

Aluminiowy Twinstick jest wykonany z blachy aluminiowej o grubości 0,8 mm. Na każdym z końców naklejamy piankową, dwustronną taśmę samoprzylepną. Twinstick pozwala na dowolne ułożenie elementu reklamowego względem powierzchni, do której jest przyklejony.

Długość całego elementu: 72 mm.

wobblery - ramiona do kiwaków - artykuły reklamowe pos

WOBBLERY

Ramiona do kiwaków (wobblerów) produkujemy z przeźroczystej folii o grubości od 0,2 mm do 0,6 mm. Na obu końcach kiwaka aplikujemy wysokiej jakości dwustronną taśmę samoprzylepną – białą piankową lub cienki film. Długość ramienia może wynosić od 90 do 310 mm. Szerokość podstawy kiwaka może wynosić 20 mm lub 30 mm.

ZAWIESZKI DO HANGERÓW - artykuły reklamowe pos

HANGERY - ZAWIESZKI

Rozciągliwe zawieszki do elementów reklamowych (hangerów) są to jednorazowe, podobne do sprężynek produkty służące do mocowania wiszących elementów reklamowych w punktach sprzedaży. Po rozciągnięciu na zadaną długość zawieszka nie zmienia swojej długości. Dzięki temu zawieszki do hangerów ogromnie ułatwiają i przyśpieszają pracę osób instalujących reklamy. Jako doskonałe uzupełnienie zawieszek proponujemy zastosowanie samoprzylepnych zawieszek sufitowych.

Zawieszki sufitowe - artykuły reklamowe pos

ZAWIESZKI SUFITOWE DO HANGERÓW

Zawieszki sufitowe służą do podwieszania różnego rodzaju elementów reklamowych. Zawieszki produkujemy z wysoko tłocznego PVC w kolorze białym, do którego jest doklejona samoprzylepna dwustronna taśma piankowa. Z uwagi na bezpieczeństwo osób przebywających w punktach sprzedaży do wykonania zawieszek sufitowych wykorzystujemy wyłącznie taśmy samoprzylepne renomowanych europejskich producentów.

ZAWIESZKA TYPU C - artykuły reklamowe pos

ZAWIESZKI TYPU C

Druciane zawieszki typu C przeznaczone są do mocowania i łączenia wiszących prac reklamowych. Wykonane są z ocynowanego drutu wysokiej jakości. Najczęściej są wykorzystywane do łączenia dwóch wiszących plakatów reklamowych ze sobą.

zawieszka euro - artykuły reklamowe pos

ZAWIESZKI EURO

Zawieszka typu EURO służy do dostosowania dowolnego opakowania produktu do standardów wieszaków sklepowych. Niski koszt, łatwa i szybka aplikacja pozwala zaoszczędzić koszty związane w wykonaniem specjalnego opakowania. Wysokiej jakości taśma samoprzylepna pozwala na zamocowanie zawieszki na opakowaniu dowolnego produktu.